HAKKIMIZDA ÜRETİM DEKORASYON REFERANSLAR İLETİŞİM ANASAYFA
Kuruyemiş sektörüne Can Kardeşler Kuruyemiş olarak giren Ahmet Can gösterdiği üstün performansla kısa zamanda İzmir ve çevresinde şubeler açmıştır.

Sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip daima yenilikçi olmak ve başarıyı yakalama adına , ürünün müşteriye en iyi şekilde sunumunun ; iş yerinin dekorasyon ve teşhir unsurlarını kullanarak sağlanabileceği ilkesinden hareketle , 1995 Yılında Ahmet Can Makina Sanayi şirketini kurmuştur.


Firmamız ürettiği modelleri gururla tüketicilerin beğenisine sunmakta ve uygulamalı oalrak bu ürünleri showroomda sergilemektedir.


Günümüz ihtiyaçlarına göre tüketicilerin rahat ortamda hareket edebilmesi için mağaza dekorasyonunun ne denli önemli olduğunun farkında olan firmamız,bunu sağlamak amacıyla makina mühendisi ve iç mimiar desteği ile gerekli proje ve tasarımları da hazırlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Firmamız zaman mefhumu aramadan satış sonrası servis hizmetlerini süratli şekilde yerine getirmeyi ve diğer tüketici taleplerini de aynı titizllikle cevaplandırmayı ilke edinmiş, taahhütlerini zamanında gerçekleştirmeyi, meslek ahlakı olarak kabul etmiştir.

Halen İzmir A.O.S.bölgesindeki fabrikasında faaliyetlerini sürdüren firmamız;genç, atılımcı ve dinamik bir yönetim yapısına sahip ve aynı zamanda yeniliklere açık, deneyimli ve üretken teknik kadrosuyla da sektöründe daha iyiyi yakalamanın gayretindedir.
info@ahmetcanmakina.com